2016 Model erkek gömlek modelleri

boybey gömlekleri

Boybey Gömlekleri, 2016 yeni sezon gömlek modelleri günümüz koşullarına göre daha rahat kesimler ve kalıplar içeriyor. Esenler Dağyolunda Erkek Gömlekleri üreten Boybey Gömlek, tasarımlarda keten, pamuklu kumaşlar sıklıkla kullanılan malzemelerin başında geliyor. İlkbahar ve yaz ayları için tasarlanan ince pamuklu kumaş 2016 gömlek modelleri canlı renkleri ve kullanışlı yapıları ile dikkat çekiyor.

Hazırlanan uzun kol modellerde yan apoletler tercih ediliyor. Her yaş erkek için uygun olan canlı renkler pastel tonlardaki modelleri ülkemizin birçok seçkin mağazasında satılıyor. Geçtiğimiz yıl sıkça kullanılan neon renkli modeller bu yıl da var ancak pastel tonlar yeni sezonda damgasını vurmuş durumda.

Erkek gömlek tasarımları için de daha spor ve günlük yaşamda vazgeçilmez olacak modeller hazırlanıyor. Özellikle iş yaşamında daha rahat giyinmek isteyen beyler için hakim yakalı modeller ve keten gömlek modelleri son derece ideal bir seçim olabilir. Pamuklu kumaşlar da beylerin sevdiği dokulardan bir tanesi ancak yaz sıcaklarında keten kullanımı artmış durumda. Ofiste, tatilde ya da özel bir davette kullanılabilecek olan modeller oldukça şık kombinler kurmanıza yardımcı olabilir. 2016 boybey gömlek modelleri arasında seçim yaparken dolabınızdaki diğer kıyafetleri de göz önünde bulundurarak bir seçim yapabilir ya da ekonomik şekilde yeni kombinler kurabilirsiniz.

boybey gömlekleri.-.boybey gömlekleri

You have no rights to post comments