Rahat bir yaz geçirmek için ilaçlamayı unutmayalım

Ev ve işyeri ilaçlama

Bahar gelmesiyle birlikte evlerde sağlığımızı tehdit eden haşerelere yönelik geniş kapsamlı ilaçlama çalışması başlatarak aile bireylerini korumamız gerekiyor. Özellikle küçük yaştaki çocuklarımız için zararlılara karşı ilaçlama son derece önem taşımaktadır.

Gaziantep ilaçlama şirketi olan Ekol ilaçlama ev ve işyerlerini, sivrisinek, karasinek, hamam böceği, kemirgen, tahtakurusu, pire ve bit gibi vektörlerle mücadelesinde profesyonel bir hizmet sunuyor. Firma bünyesinde görev alan ekiplerce sağlık Bakanlığı ruhsatlı ilaçlarla diğer canlılara zarar vermeden yapılan çalışmalar kapsamında evler, işyerleri, imalathaneler, kamu kuruluşları ilaçlanarak çok önemli bir hizmeti yerine getiriyorlar.

Evlerimizde kapı aralarlarında ve laminat parke süpürgeliklerinde çoğalan zararlılar sağlımızı tehdit etmeden hemen yetkili ilaçlama firmasına ilaçlatmalıyız. Rahat bir bahar ve yaz ayı geçirmeyi arzu edenler zararlılar çoğalmadan gerekli tedbirleri almaları gerekmektedir. Evinizi veya işyerinizi ilaçlamada profesyonel bir firmayı tercih ediniz. İlaçlama işini ciddiye alın. Ruhsatı olmayan firmalara ilaçlama yaptırarak sağlığınızdan olmayın.

Günümüzde kokusuz ilaçlama sıvı şekilde püskürtme yöntemiyle yapılmaktadır. İlaçlama bu ilaçlamada mekanınızdan ayrılmanıza, mekanınızı kapatmanıza gerek yoktur. Günün herhangi bir saatinde çalıştığınız zamanda bile yapılabilir sadece ilaçlama esnasında açıkta gıda bulundurulmamalıdır, periyodik ilaçlamalarda daha çok kullanılır.

Bahar ve yaz aylarında çok üreyen ve insanlara hastalık davetiyesi çıkaran böcekler vardır. Bunların başında pire, okul ve toplu yaşam alanlarında,temizliğin kişisel veya mekan olarak yetersiz olduğu yerlerde görülür.

Bu tip yerlerde pire ilaçlama yapılması gerekir. Aynı zamanda kalorifer böceği, hamam böceği ve karınca ilaçlaması yapılmalıdır. Tahta kurusu ev içinde bu mevsimde hareketlilik kazanan başka bir haşeredir.

İlaçlanan hayvan türlerine gelince sayıoldukça kabarık.
Fare İlaçlama
Örümcek ilaçlama
Karınca İlaçlama
Güve İlaçlama
Kene İlaçlama
Hamam Böceği ilaçlama
Karasinek ilaçlama
Tahtakurusu İlaçlama
Kalorifer Böceği İlaçlama
Sivrisinek İlaçlama
Kırkayak İlaçlama

You have no rights to post comments