Her halı yıkamacı istenilen hizmeti vermeyebilir.

Cantaş Halı Yıkama

Hanımların en çok önem verdiği ev eşyalarından biri de halılardır. Özenle seçip aldıkları halılar eve ayrı bir hava verirler. Renk ve desen seçenekleri ile evimize değer katan halılar zamanla kirlenirler.

Ev hanımlarının evlerde elektrik süpürgeleriyle yaptıkları temizlik yetersiz olabilir. Ayrıca halılara dökülen çeşitli sıvılar evde temizlenecek cinsten olmayabilir. Yapılan yüzeysel temizlik halıların dibindeki tozların, kumların ve halı akarlarının temizlenmesinde yetersiz kalabilir. Bunun sonucunda halı akarlarının üremesine elverişli ortam sağlanmış olur. Uzun süre derinlemesine yıkanmayan bir halı alerjik rahatsızlıklara yol açabilir. Çocuklarımızın alerjik rahatsızlıklara maruz kalmaması için evde kullanılan halıların yılda birkaç defa tecrübeli ve tesisi olan bir yıkama fabrikasına verilmesi gerekir.

Teknoloji geliştikçe ev hanımlarının hayatı da kolaylaşıyor. Akşam beş çayına daha fazla vakit ayırabiliyorlar. Son yıllarda her semtte ortaya çıkan halı yıkama firmaları ev hanımlarını halı yıkama derdinden kurtardı. Her işin sahtecisi hemen türediği günümüzde dandik halı yıkamacılarda türedi. Bu nedenle halı ve kilimler tecrübeli ekibi olan halı yıkamacılar tarafından yıkanması gerekir.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile halı yıkama hizmeti veren firmalar önceliğimiz olmalıdır. Aksi takdirde halı yıkatayım derken halılarımızdan oluruz. Bağcılar Yavuzselim Mahallesi'nde iki katlı 300 metrekare üzerine kurulmuş halı yıkama fabrikası olan Siyavuşpaşa Cantaş Halı Yıkama Servisi gibi son sistem makine, uzman ve eğitimli bir ekibi olan firmalar tercihimiz olmalıdır. Bu tür firmalar, modern yıkama ve ovma makinaları, sağlığa elverişli malzemeleri ve tecrübeli personeli ile aradığımız hizmeti bize sunabilirler.

Bahçelievler Halı Yıkama Servisi gibi kaliteli halı yıkama fabrikaları genellikle ücretsiz servisi ile adresinizden alınan halılar toz alma makinesinden geçirilerek Sağlık Bakanlığı onaylı şampuanlarla yıkarlar.. Özel sıkma makinesinden sonra kurutma odalarında kurutulup ambalajlanarak adresinize teslim ederler. En büyük avantajı ise kapıda ödeme sistemi ile kredi kartına taksitle halı yıkama hizmetini vermeleri.

You have no rights to post comments