Ramazan Kumanya Paketleri Görücüye Çıktı

Ramazan’a sayılı günler kala perakende sektöründe de yeni bir hareketlilik yaşanmaya başladı. Büyük firmalar çalışanlarına kumanya paketi hediye etmesi artık bir gelenek haline geldi. Ayrıca birçok sivil toplum örgütü de zenginden alıp fakire vermek mantığı ile ramazan kumanyaları dağıtmaya başladılar.

Bu hayırlı iş ile maddi durumu olmayanlar müslümanlar için kutsal ay olan Ramazan'da oruçlarını açarken maddi olarak bir nebze de olsa rahatlıyorlar.

Zincir marketler, ramazan erzak paketleri ile ilgili hazırlıklarını tamamladı. Konu ile ilgili 12 yıllık Ramazan Kumanya Paketi hazırlayan Karınca Marketlerden yapılan açıklamada, 6 çeşit Ramazan Kumanya Paketi müşterilerini bekliyor.

Müşterilerinin Ramazan Kolisi ihtiyaçlarının uygun fiyatla hazırlayan Karınca Toptan Gıda 6 farklı Ramazan Kumanyası her bütçeye hitap etmeyi hedefliyor. Karınca Market'in markalı ürünlerinden oluşan Ramazan erzak paketleri internet sitelerinden satışa çıkarıldı.

Karınca Marketler'in web sitesinden yapılan açıklama şöyle:

Atlı Karınca Gida Ltd. Şti. olarak 2018 Ramazan Kumanya Paketlerimizi müşterilerimiz için özenle hazırladık. Vereceğiniz kumanya paket fiyatlarını mümkün olduğunca uygun bir yapıya kavuşturduk. Ramazan Kuman Paketlerimizi içerik olarak bir ailenin bir aylık gıda ihtiyacını göz önünde bulundurmaya özen gösterdik. Ülkemizin seçkin üreticilerinin ürünlerini tercih ettik.

6 çeşit ramazan kumanya paketimiz sizlerin tercihine sunduk. İnanıyoruz ki içeriklerine bakıldığında fiyat ve içerik zenginliği uyumu hemen farkedilecektir.

2018 Ramazan Kumanya Paketleri siparişlerinizi ister telefon ile ister fak yoluyla veya mail ile ulaştırabilirsiniz. Paketleriniz hemen hazırlanarak arzu ettiğiniz adrese teslim edilecektir.

Ramazan Kumanya Paketi


Yazdır   e-Posta

You have no rights to post comments