Zeynep Çamcı | Sinema - Dizi oyuncusu

Eğlence Gösterim: 2451
Zeynep Çamcı | Sinema - Dizi oyuncusu

Zeynep Çamcı 11 Aralık 1986 Muğla Bodrum doğumludur. Yay burcundan olan sempatik oyuncu 2016 yıl sonu itibariyle 56 kilo, 1.65 cm dir. Siyah renkli ve kahverengi gözlü güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu. Serhat Bayram ile evli olan başarılı oyuncu birçok dizi ve sinemada seyirci karşısına çıktı.

Sinema, dizi oyunculuğu ve tiyatro oyunculuğu yapan Zeynep Çamcı İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunudur. Zeynep Çamcı 29 yaşında ve yay burcudur. Öncelikle Recep İvedik 3 filmi ile tanınmıştır. İkinci sezonunda katılmış olduğu Leyla ile Mecnun dizisinde de oyunculuğu ile oldukça beğeni toplayan Çamcı; aynı sezonda diziden ayrılmıştır. Düşük reyting nedeniyle kaldırılmış olan Emir'in Yolu dizisinden sonra TRT1 transfer olan Zeynep Çamcı Beni Böyle Sev dizisinde başrolü Alper Saldıran ile paylaşarak bu dizide yer almıştır. Son olarak oynamış olduğu Meryem filmiyle 50.Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde en iyi kadın oyuncu Ödülü'nü kazanarak oyunculuğunun başarısını bu şekilde ödüllendirmiştir.

Ayrıca 2014 yılında başrolünü canlandırmış olduğu senaryosunu Gupse Özay'ın yazdığı Deliha filminde Havva rolünü canlandıran Zeynep Çamcı 2015 Eylül ayında ise Star TV'deki başlamış olan Eğlendirme Dairesi isimli programda yer almıştır. Dizinin erken yayından kaldırılması sonrasında Atv'de yer alan ve Kore uygulaması olan filmde başrol olarak oynamaya başlamıştır.

Zeynep Çamcı'nın oynamış olduğu filmler; Recep İvedik 2, Güneşin karanlığı, Recep İvedik3 Meryem, Bedeli hazır ayrıca Eğlendirme Dairesi, Beni böyle sev, Emir'in Yolu Leyla ile Mecnun ve Canımın içi televizyon dizilerinde de rol almıştır.

Zeynep Çamcı'ya ait resim ve bilgiler kendi instagram hesabından yayınlanmaktadır. Ünlü oyuncunun ayrıca twitter hesabı bulunmaktadır.

Yazdır